بازرگانی میعاد
مرکز خرید و فروش عمده بطری پت پلاستیکی ، جار پت پلاستیکی
جهت استعلام قیمت عمده بطری پت پلاستیکی و خرید عمده بطری پت پلاستیکی ، جار پت پلاستیکی ، درب بطری پلاستیکی با شماره 09909655198 تماس بگیرید.


بازرگانی میعاد در زمینه فروش عمده بطری پت و پلی اتیلن ، فروش عمده جار ، فروش عمده درب بطری فعالیت دارد.

از محصولات اصلی میعاد از قبیل بطری پت و جار هستند که در زیر به بررسی آنها می پردازیم.

بطری پلاستیکی پت:

بطری های پلاستیکی از انواع مواد اولیه مختلفی تولید می شوند اما، یکی از محبوب‌ترین آنها بطری هایی هستند که با پلی اتیلن PET ساخته شده اند. بطری هایی که با پلی اتیلن ساخته می شوند دارای مزایای بسیار زیادی نسبت به سایر بطری های پلاستیکی و همچنین بطری های شیشه ای و فلزی هستند. در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.


• قابل بازیافت و قابل استفاده مجدد

• سبک و حمل و نقل آسان

• قیمت مقرون به صرفه

• دارای تاییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا

• استحکام و مقاومت بالا

• دارای قابلیت نصب درپوش

• موجود در رنگ ها و ابعاد مختلف

• تولید شده با طرح های مختلف


نکته مهمی که درباره بطری های پلاستیکی وجود دارد ابعاد دهانه آنها و نوع درب مورد استفاده است. شاید برایتان جالب باشد که، بدانید ابعاد درب بطری ها با توجه به کابرد آنها متفاوت است. در ادامه در رابطه با حجم بطری های پلاستیکی و سایز دهانه آنها با شما صحبت خواهیم کرد.

 

بطری پت دهانه ۱۸ و ۲۰

این بطری ها از سایز ۱۰ سی سی تا ۱۲۰ سی سی موجود هستند و در مصارف گوناگون مانند بسته بندی شامپو هتی ، بسته بندی محلول ضدعفونی دست ، ظرف اسپری عینک و... کاربرد دارند. سایز دهانه این بطری ها ۱۸ میلیمتر و ۲۰ میلیمتر می باشد.

بطری پت دهانه ۲۴

بدون شک بسیاری از بطری های پلاستیکی که برای انواع مصارف روزانه و بطری های پلاستیکی که از آنها برای شستشو و ضدعفونی کردن سطوح مختلف استفاده می کنید سایز دهانه ی آنها ۲۴ میلیمتر می باشد.


این بطری ها علاوه بر اینکه دارای طرح های مختلفی هستند، دارای مدل های مختلفی نیز میباشند که بسته به نوع مصرفی که دارند، طراحی آنها متفاوت خواهد بود.


بطری پت دهانه ۲۸

این بطری ها جزو پرمصرف‌ترین بطری ها توسط مصرف کنندگان هستند. خرید بطری دهانه 28 برای استفاده های روزمره مناسب است زیرا بسیاری از نوشیدنی هایی که در طول روز استفاده می کنید ابعاد دهانه ی آنها ۲۸ می باشد. علاوه بر این بطری هایی با این ابعاد دهانه، شامل بسیاری از محصولات آرایشی و حتی محصولات شوینده و خوراکی نیزخواهند شد.

برای بطری آبلیمو ، بطری دوغ ، بطری نوشابه ، بطری آبغوره و انواع نوشیدنی ها و مایعات رقیق معمولا از بطری های دهانه ۲۸ استفاده می شود.

خرید عمده بطری پلاستیکی پت
خرید عمده درب بطری پت
پلاستیکی خرید عمده جار پت
پلاستیکی خرید عمده ظرف عسل
خرید عمده ظرف ترشی
خرید عمده بطری دوغ
خرید عمده بطری آبلیمو
قیمت عمده بطری پت پلاستیکی
قیمت عمده قوطی پلاستیکی
قیمت عمده جار پت پلاستیکی